Лікування карієсу

Карієс - це поширене захворювання, на яке страждає 95% людей. В основі карієсу - руйнування твердих тканин зуба: емалі і дентину.
Залишіть свій номер телефону, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Або зв'яжіться з нами за телефоном:
+38 (067) 449-26-95

Причини карієсу

Накопичення зубного нальоту у ротовій порожнині
Зубний наліт складається із залишків їжі та бактерій, які в своєму поєднанні утворюють м'який, майже непомітний шар на зубній емалі. Такий наліт виділяє кислоти та розчиняє мінеральні компоненти емалі, викликаючи карієсогенну ситуацію.
Неправильне харчування
Якщо в продуктах харчування міститься недостатньо фосфору, кальцію, або людина зловживає солодощами і газованими напоями - ймовірність виникнення та подальшого лікування глибокого карієсу підвищується. Регулярне вживання води з низьким вмістом фтора також впливає на швидке накопичення зубного нальоту.
Неретельне виконання гігієнічних процедур
Через індивідуальні особливості зубного ряду трапляються важкодоступні місця, куди звичайна зубна щітка не може потрапити, як би ретельно ви не чистили зуби. В таких місцях накопичуються бактерії зубного нальоту. При довготривалому накопиченні він затвердіває та перетворюється у зубний камінь. Щільна структура зубного каменю створює сприятливе середовище для розмноження бактерій, які руйнують зуби та ясна.
Самостійне чищення зубного каменю в домашніх умовах неможливе. Для того, щоб попередити виникнення карієсу, ми радимо один раз на півроку відвідувати стоматологічну клініку Супрем для професійної чистки зубів

Симптоми карієсу

Виникає помилкове переконання, що каріозний біль є наслідком природної чутливості зубів, і звернення до лікаря не є необхідним
Карієс виникає послідовно: на поверхні емалі зуба з'являється пігментна пляма (спочатку білого, а потім жовтого кольору). Незабаром вона набуває коричневого забарвлення. Надалі руйнується емаль, а потім і дентин зуба. Зазвичай каріозний процес протікає повільно. Порожнина, яка виникла спочатку в емалі, а потім в дентині, повільно прогресує і в глибину і в ширину.

Залишки їжі, які потрапляють всередину такої порожнини, служать живильним середовищем для розмноження бактерій, що знаходяться в порожнині рота. Викликане бактеріями гниття посилює антигігієнічний стан ротової порожнини і, як наслідок, виникає неприємний запах.

Зубний карієс супроводжується характерними больовими відчуттями. Гострий біль може виникати під час вживання холодної, гарячої, кислої, солодкої їжі. Такий біль швидко зникає після усунення зазначених факторів (полоскання порожнини рота теплою водою). Людина, на жаль, пристосовується до "умов" їжі, виключаючи температурні і хімічні подразники. Виникає помилкове переконання, що біль є наслідком природної чутливості зубів, і звернення до лікаря не є необхідним.

Тим часом деструктивний запальний процес посилюється і призводить до значного руйнування коронки зуба і поширення процесу на м'які тканини зуба - пульпу. Це, в свою чергу, ускладнює лікування зуба і знижує можливість його збереження. А це вкрай важливо. Руйнування або видалення зубів не тільки порушує акт жування, фонетику мови, зовнішній вигляд, але і згубно впливає на травлення. Через погане пережовування їжі може виникнути гастрит, виразка шлунка і т.п.

Лікування карієсу у стоматології "Супрем"

Після лікування карієсу в стоматології Супрем ви зможете із задоволенням пити гарячу каву, їсти улюблене морозиво без болю та неприємних відчуттів
Лікування карієсу в домашніх умовах є неможливим і небезпечним. Своєчасне звернення до професійного лікаря-стоматолога допоможе відновити функціональну цілісність зуба. В залежності від стадії карієсу, стоматолог клініки Супрем призначить ефективне безболісне лікування. Завдяки сучасним методам лікування карієсу функціональна цінність зуба буде відновлена: уражена та/або зруйнована тканина емалі та дентину буде обережно видалена, а цілісність коронки буде відновлена за допомогою якісного гіпоалергенного пломбувального матеріалу.
Запис на консультацію
Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами для уточнення усіх деталей
+38 (044) 235-67-90
+38 (067) 449-26-95
м. Київ, вул. Льва Толстого 51/102
© 2020 ТОВ "СУПРЕМ". Всі права захищені.
Made on
Tilda